Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Grevinge og fundet nogle fantastiske tilbud hos DagliBrugsen. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på vin og sodavand.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen i Grevinge og gør en god handel!
DagliBrugsen: Spier PS vin til kun 40 kr.
DagliBrugsen tilbyder den sydafrikanske Spier PS vin på 75 cl til en skarp pris på kun 40 kr. pr. flaske, hvilket er en besparelse på 79,95 kr. fra før-prisen på 119,95 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 21. november til torsdag den 4. december.
DagliBrugsen: Harboe sodavand til kun 2,50 kr.
Forfrisk dig med Harboe sodavand i 33 cl dåser til en pris på kun 2,50 kr. pr. dåse. Tilbuddet gælder fra fredag den 21. november til torsdag den 4. december, så længe lager haves.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.