Clara Friis pærer til kun 16 kr. og Spier Note vin til 35 kr. hos DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra DagliBrugsen i Grevinge og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på frugt og vin.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Clara Friis pærer fra Fejø til kun 16 kr.

DagliBrugsen har et lækkert tilbud på Clara Friis pærer fra Fejø. Du kan få en hel bakke på 1 kg til kun 16 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 28. august til og med torsdag den 10. september.

DagliBrugsen: Spier Note eller Ap vin til kun 35 kr.

Forkæl dig selv med en flaske vin fra Sydafrika eller Veneto, Italien. DagliBrugsen tilbyder Spier Note eller Ap vin til en skarp pris på kun 35 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag den 28. august til og med torsdag den 10. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler